PRACA DLA STOLARZY / STOLARZY MEBLOWYCH - fabryka w Darłowie

Dodane: Wtorek, 14 Sierpień, 2018  14:31
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Budowa / remonty
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Fabryka Domów Mobilnych LARK LEISURE HOMES

Fabryka Domów Mobilnych "Lark Leisure Homes", poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:
STOLARZ / STOLARZ MEBLOWY

Opis stanowiska:
Prace związane z wykonywaniem stolarki meblowej, cięcie i obróbka płyt meblowych. Precyzyjne wycinanie i łączenie elementów drewnianych i mebli.

Mile widziane wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenie przy wykonywaniu prac stolarskich i montażu mebli.

Oczekiwania:
umiejętność obsługi maszyn i narzędzi stolarskich,
umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
wyobraźnia przestrzenna i poczucie estetyki.

Oferujemy:
stabilną pracę na podstawie umowy,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt: @ tel. 507 855 039 507 - pokaż numer telefonu - lub 94 314 97 00

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Darłowo
Emilia Lewalska-Dalbiak
Na Lento.pl od 05 lut 2016
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń